Pet utakmica za dva dana: „Mladi Radnik 1926“ pred fudbalskim maratonom

Sve selekcije na terenu – vikend donosi gostovanja i mečeve u Požarevcu

Požarevac
Pet utakmica za dva dana: „Mladi Radnik 1926“ pred fudbalskim maratonom
Foto: Hit Radio/ I.Đ.

Fudbalere „Mladog Radnika 1926“ očekuje pravi takmičarski maraton – čak pet utakmica za dva dana, u svim uzrasnim kategorijama.

Program počinje u subotu, 4. aprila, kada pioniri gostuju ekipi „Zvižda“ u Kučevu, gde će od 11 časova otvoriti vikend. U istom terminu na teren izlaze i mlađe selekcije koje će u okviru Lige petlića FSBO igrati protiv „Sirakova“ na gostovanju.

U nastavku dana sledi duel u kadetskoj konkurenciji – „Mladi Radnik 1926“ gostuje „Šumadiji“ u Aranđelovcu, a početak utakmice zakazan je za 13 časova.

Subotnji program zatvaraju seniori koji se takmiče u Zoni Dunav. Njih očekuje duel sa ekipom „Karađorđe“, a meč se igra od 15.30 časova na stadionu „Radoslav Silja Tadić“.

Vikend se nastavlja i u nedelju, 5. aprila, kada pioniri „Mladog Radnika 1926“ igraju pred domaćom publikom. Na terenu TC „Velibor Vasović“ u Požarevcu od 11 časova dočekuju ekipu „Šumadija 1903“.

Iz kluba pozivaju navijače i simpatizere da podrže sve selekcije i budu uz ekipu tokom bogatog fudbalskog vikenda.

Podeli vest:

Nema komentara

Ostavite komentar